do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek bez języka Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 21:46

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Losser możliwe dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu i etykietowaniu produktów.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Losser, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji polega na pakowaniu kanapek oraz naklejaniu kodów i etykiet
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn pakujących i krajalnicy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dostawy potrzebnych produktów

Wymagania:

  • dostępność na okres minimum 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • gotowość pracy w warunkach chłodniczych
  • możliwość pracy w systemie zmianowym oraz na nadgodziny

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie w stabilnej i znanej firmie
  • możliwość rozwoju
  • perspektywę przedłużenia współpracy
  • zapewnione odpłatnie przez agencję zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz komunikację

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać za pomocą formularza na stronie: www.tnsgroup.pl

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/242608/0

ID ogłoszenia: 346583348848c95e