do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz dla par na produkcji sałatek bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 21:19

Od zaraz zatrudnienie w Helmond dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Aktualna praca w Holandii na produkcji sałatek owocowo-warzywnych dla par z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik na linii produkcyjnej

Lokalizacja: Helmond

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona zajmuje się przygotowywaniem sałatek przy taśmie
  • zadaniem pracownika jest mycie, krojenie, a następnie pakowanie warzyw i owoców

Wymagania:

  • dyspozycyjność na min. 6 miesięcy
  • komunikatywny język angielski
  • chęć i motywacja do pracy
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • gotowość podjęcia pracy zmianowej oraz w nocy

Oferujemy:

  • zapewnione płatne zakwaterowanie
  • dojazd do pracy
  • premie za pracę weekendową
  • atrakcyjne cotygodniowe zarobki
  • wsparcie koordynatorów
  • ubezpieczenie
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • pomoc w załatwianiu dokumentów
  • zatrudnienie dla par

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacja PRODUKCJA HELMOND w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-salatek-helmond/

ID ogłoszenia: 51157e402554f518