do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka produkcja pizzy w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Opublikowany: 17 marca 2016 22:18

Fabryka dań gotowych z Venlo poszukuje pracowników na produkcję pizzy od zaraz. Praca w Holandii bez znajomości języka, dla uczniów oraz studentów. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: do uzgodnienia.

Lokalizacja pracy: Venlo, Holandia.

Opis stanowiska pracy:
zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w szybkim tempie. Osoba zatrudniona nakłada sos na blaty do pizzy oraz jest odpowiedzialny za foliowanie gotowych wyrobów. Należy dbać o utrzymanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • praca dla uczniów lub studentów;
  • wykształcenie średnie;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualność;
  • umiejętność działania zgodnego z przepisami BHP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na jasnych warunkach;
  • wypłaty co tydzień;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • coroczne jarografy;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • organizację podróży do Holandii;
  • uczestnictwo w programach lojalnościowych;
  • stawki wiekowe obowiązujące w Holandii.

Dla kandydatów:
Prosimy o przesyłanie CV na maila:
sherpaforce.2465221@es-candidate.com
Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-venlo-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-pizzy/

ID ogłoszenia: 69456eb19d4effc2