do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii produkcja przy montażu sprzętu od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2014 23:07

Fabryka komputerów i sprzętu elektronicznego z Eindhoven zatrudni pracowników na produkcję przy montażu. Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Eindhoven

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie montaż sprzętu komputerowego.
  • Prace przy: montażu podzespołów, lutowanie, skręcanie.
  • Pracownik będzie miał za zadanie przeprowadzać kontrolę jakości- testować podzespoły.
  • Zadaniem będą proste czynności serwisowe

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie numer SOFI
  • możliwość wyjazdu na 3 miesiące
  • mile widziane doświadczenie
  • pracodawca wymaga podstawowej wiedzy na temat elektroniki i komputerów

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • dobre warunki pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dobre warunki pracy i płacy

Aplikacja:
Cv należy przesłać na adres: kontakt@ap-grupa.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22b2m9/

ID ogłoszenia: 53853f110c262bba

ilość wszystkich wyświetleń: 1474, dzisiaj: 1