do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji pakowanie ciastek bez języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:16

Pilnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Holandii (Zwolle) na produkcji cukierniczej. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na pakowaniu ciastek przy taśmie. Wszystkie czynności wykonywane są z przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:
- zaradność, samodzielność, zdyscyplinowanie
- punktualne stawianie się w pracy
- poszukujemy osób energicznych, żywotnych
- znajomość języka angielskiego jest mile widziana, ale niekonieczna
- należy podjąć pracę na dłuższy okres
- szybkość, zwinność
- sprawne dłonie
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- należy dokładnie wykonywać zlecane obowiązki

Oferujemy:
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- wsparcie polskojęzycznego opiekuna zmiany
- w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
- wprowadzenie w system działania firmy
- rozpoczęcie pracy od zaraz
- podniesienie kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV przyjmujemy na maila: kukofka@covebo.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. .

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-holandia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-zwolle/

ID ogłoszenia: 448562d76e329741

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji pakowanie ciastek bez języka Zwolle”

  1. PROSZĘ O KONTAKT 782488895