do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na magazynie zbieranie zamówień dla Polaków Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2015 01:45

Magazyn ze Zwolle szuka pracowników na stanowisko order picker. Oferta pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Order picker

Miejsce pracy: dostępne 3 lokalizacje – Zwolle, De Meern, Nieuwegein

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać towary na magazynie według zamówienia.

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pilnego wyjazdu – praca do podjęcia od zaraz
  • gotowość do pracy na hali w niskiej temperaturze
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • pracodawca zapewnia dodatki godzinowe lub premie
  • zorganizowane ubezpieczenie które jest płatne w gestii pracownika 16,47 euro za tydzień
  • pracodawca za 70,50 euro tygodniowo zapewnia miejsce zamieszkania
  • na miejscu zapewnione jest minimum 32 godziny pracy w tygodniu
  • przejrzyste warunki pracy

Jak aplikować?

Zgłoszenie z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać drogą mailową na adres: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-orderpicker-holandia,oferta,3805237

ID ogłoszenia: 61654f8f0dc3f6bf