stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii na linii produkcyjnej w przetwórni Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwaagdijk
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 00:15

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta od zaraz w Zwaagdijk przy sortowaniu, pakowaniu i przenoszeniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: wyjazd od zaraz, 9-10.08.2014

Lokalizacja: Zwaagdijk

Wynagrodzenie: obowiązują stawki wiekowe,

  1. 19 20 lat- 6 euro brutto/h
  2. 21 lat- 6,55 euro brutto/h
  3. 22 lata- 7,67 euro brutto/h
  4. 23 oraz więcej- 9,03 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w przetwórni owoców i warzyw na hali produkcyjnej z niską temperaturą (ok 4 stopnie Celsjusza).
  • Pracownik będzie zatrudniony przy myciu, pakowaniu i przenoszeniu.

Wymagamy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy
  • dobra znajomość języka angielskiego- holenderski nie jest wymagany
  • możliwość pracy na różne zmiany
  • sumienność, dobre zorganizowanie
  • motywacja

Oferujemy:

  • praca 8 h dziennie
  • zatrudnienie w 3 zmianowym systemie
  • zapewnione płatne 86,45 euro za tydzień zakwaterowanie
  • ubezpieczenie jest płatne tygodniowo 18,90
  • ok 32 do 40 godzin pracy tygodniowo
  • praca również w weekendy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.
CV należy kierować na adres: Holandia@eurowork.net.pl

wiadomość prosimy zatytułować: Pracownik produkcji (owoce Zwaagdijk)

kontakt telefoniczny: 322580564

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-warzywa-owoce-id236394.html

ID ogłoszenia: 74453e0e1d20edde