7,59

Oferta pracy w Holandii dla par bez języka pakowanie żywności na produkcji 2015 Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijmegen
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2014 01:55

Agencja pracy za granicą dla klienta z Nijmegen poszukuje pracowników i par do pracy w Holandii przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej od stycznia 2015.

Agencja pracy Maxflex Uitzendbureau z Nijmegen w Holandii z doświadczeniem w dostarczaniu tymczasowych pracowników z krajów UE.
Na holenderski rynek- zatrudni pracowników elastycznych.
Oferta odpowiednia również dla par

Termin wyjazdu 12.01.2015

OBOWIĄZKI:

- pakowanie żywności na hali produkcyjnej (wędliny i słodycze)

- przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów

- kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min 2 m-ce

- otwartość na nowe zadania i obowiązki

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

- Stawka 7.59 Euro/h

- kontrakt po okresie próby

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

- możliwość zdobycia doświadczenia

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie,

- możliwość wyrobienia nadgodzin

- pomoc w załatwieniu formalności

- opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Prosimy o składanie CV na adres : [email wykasowany z powodu próby oszustwa lub wyłudzenia]

ID ogłoszenia: 349549f398124434

ilość wszystkich wyświetleń: 750, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Olszewski84
  • Zarejestrowany od: 27 grudnia 2014

Inne przedmioty dodane przez Olszewski84

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Olszewski84 »