do ustalenia

Oferta pracy w Holandii dla kobiet, par bez języka przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 00:54

Producent ciastek szuka aktualnie kobiet i par do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu ciastek oraz innych produktów spożywczych.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się na hali produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych takich jak ciastka czy pizze. Pracownik kontroluje jakość wyrobów oraz dba o zapewnienie ciągłości produkcyjnej.

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie osoby posiadające status bezrobotnego przez okres minimum jednego roku
- praca dla studentów i uczniów, którzy przerwali naukę i prze okres 3 miesięcy nie znaleźli zatrudnienia
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- chętnie zatrudniamy kobiety
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
- doświadczenie w produkcji spożywczej jest mile widziane

Oferujemy:
- pracę na 12 miesięcy
- miejsce do spania
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie
- w razie konieczności organizujemy przejazd do Holandii
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: pielotz@covebo.pl.
Należy dołączyć CV napisane w języku obcym.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-swiatecznych-ciastek-id322539.html

ID ogłoszenia: 6515653a1f208906