od 4,21 o 9,26 euro/h

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu drobiu na linii produkcyjnej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 7 września 2014 22:51

Przetwórnia mięsna prowadzi nabór pracowników na linię produkcyjna przy pakowaniu i ważeniu drobiu. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego, wymagany jest angielski.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: w zakładzie obowiązują stawki wiekowe, przedstawiają się od 4,21 euro brutto/h przy pracownikach w wieku 18 lat do 9.26 euro brutto przy kandydatach w wieku 23 lata i więcej

Obowiązki:

  • Praca w przetwórni mięsnej.
  • Dzieli się ona na dwa etapy:
  • 1 etap: zadania na linii produkcyjnej, nadziewanie kurczaków na podstawy.
  • 2 etap: pracownicy ważą mięso oraz przeprowadzają selekcję mięsa
  • Etapy trwają po pół godziny
  • Obowiązki wykonywane będą na hali z temperaturą 4 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • duża wytrzymałość, samodyscyplina
  • dobra sprawność fizyczna,
  • możliwość podjęcia pracy stojącej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • brak problemów zdrowotnych

Oferta:

  • wynagrodzenie wg stawek wiekowych
  • możliwość zatrudnienia w Holandii bez znajomości języka holenderskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

  • aleksandra.zawadzka@pran.pl

w tytule wiadomości prosimy wpisać: Przetwórstwo drobiu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-przy-drobiu-z-j-ang-i-prawem-jaz-id237122.html

ID ogłoszenia: 545408fe178932c