do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka pakowanie słodyczy na produkcji Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Oss
  • Opublikowany: 1 września 2015 04:56

Producent wyrobów czekoladowych z Oss zatrudni pracowników do pakowania słodyczy przy taśmie produkcyjnej. Holandia praca od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji słodyczy

Numer referencyjny: KRAZ 855

Miejsce pracy: Oss, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Powyższa oferta dotyczy pracy w Holandii na produkcji wyrobów czekoladowych i cukierniczych.
  • Obowiązkiem pracownika będzie dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnej oraz wykonywanie przy nich niektórych powierzonych prac.
  • Osoba zatrudniona pakuje gotowe wyroby czekoladowe oraz kontroluje ich jakość.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • zorganizowanie
  • duża motywacja

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania niedaleko zakładu pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora ne miejscu
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem pracowniczym
  • zorganizowane bezpłatne dojazdy do pracy

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV w języku niemieckim i polskim prosimy przesłać na adres:

  • info@workforce.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-oss-na-produkcji-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 79755e4d33069910