do uzgodnienia

Oferta pracy w Danii przy pakowaniu na produkcji 2014 – fabryka czekolady

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 27 września 2013 22:26

Firma z branży spożywczej poszukuje kobiet na produkcję w fabryce z Kopenhagi. Oferta pracy w Danii na linii produkcyjnej przy pakowaniu gotowych produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca na produkcji polegają na pakowaniu wyrobów czekoladowych.
  • Do zadań należeć będzie również kontrola jakości wyrobów.

Aplikacja:
rekrutacja zakończona!

źródło: http://praca-produkcja.eu/ogloszenia/praca-w-danii-przy-pakowaniu-na-produkcji-czekolady-2013/

ID ogłoszenia: 3475244aca6d95a7

6 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Danii przy pakowaniu na produkcji 2014 – fabryka czekolady”

  1. Witam czy istnieje możliwość złożenia aplikacji do pracy w fabryce czekolady w kopenhadze? pozdrawiam

  2. martusia429429 na 25 listopada 2013 @ 23:06

    Witam. Marta 22lata. Jestem zainteresowaa Panstwa oferta, jak i rowniez Moj chlopak Grzegorz (25lat.) Prosimy o kontakt 725196195
    Prace podejmiemy od zaraz.

  3. był by zinteresowany panstwa propozycji mam doswiadczenie w ty zawodzie bo pracowałem. mam 25 lat prosił bym Państwa o rozpatrzenie mojego wniosku

  4. Witam jetem zainteresowany z kolegą pracą w Państwa firmie jesteśmy w wieku 28,29 lat sprawni fizycznie z dużą motywacją do pracy znamy język angielski ,hiszpański i włoski.Posiadamy doświadczenie na różnych stanowiskach liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury pozdrawiamy kontakt do nas poniżej.

    t.+48785939273
    email: tomasz.dudzic7@wp.pl

  5. krzysiekdzianok na 11 lutego 2014 @ 19:36

    witam jestem zainteresowany praca w panstwa firmie pracowałem 5 lat w Szwecji na podobnym stanowisku na lini +48534594272

  6. Lukasz.K na 15 marca 2014 @ 10:22

    Witam.

    Mam na imię Łukasz lat 25 poszukuje pracy wraz z kolega Piotrkiem lat 26.

    Posiadamy doświadczenie przy pakowaniu które nabyliśmy pracując w zakładzie owocowym. Segregowanie, Załadunek, Rozładunek. Jesteśmy pracowici bez nałogów z prawem jazdy. Gotowi i chętni do pracy od zaraz. Największym problemem będzie język lecz myślę ze to kwestia czasu i zaufania. Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania to proszę pisać lub dzwonić na podany niżej adres kontaktowy. Pozdrawiam

    Kontak:

    Email: 17lukasz0688@wp.pl