do uzgodnienia

Oferta pracy w Danii bez znajomości języka od zaraz Esbjerg pakowanie łososia

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Esbjerg
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2015 03:52

Ogłoszenie pracy w Danii na produkcji przy pakowaniu łososia wędzonego. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka duńskiego w przetwórni rybnej z Esbjerg.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Esbjerg, Dania

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Obowiązkiem będzie filetowanie oraz pakowanie łososia wędzonego zgodnie z deklarowaną wagą.
  • Zadaniem będzie obsługa wagi.
  • Osoba zatrudniona wykonuje powierzone zadania przy taśmie produkcyjnej.
  • Konieczna jest kontrola jakości ryb.

Oczekiwania:

  • szybkość w podejmowaniu decyzji
  • dynamiczne tempo
  • punktualne stawianie się w pracy
  • zatrudniamy wyłącznie osoby bez nałogów – w zakładzie pracy obowiązuje totalny zakaz palenia
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • stosowanie się do zasad BHP
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pomoc na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • atrakcyjne warunki pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „0018/09/Dania” należy przesłać mailowo na adres: scandiworkers@email.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-przy-pakowaniu-lososia-od-zaraz-bez-jezyka-esbjerg/

ID ogłoszenia: 59055dbb7f0b11bf