115,65 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii bez języka na produkcji rybnej filetowanie od zaraz Hirtshals

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hirtshals
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 22:34

Możliwość podjęcia zatrudnienia w przetwórni rybnej z Hirtshals dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz oferta pracy w Danii na produkcji ryb przy filetowaniu.

Stanowisko: pracownik na produkcji rybnej

Lokalizacja: Jutlandia Północna, Hirtshals, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące, z możliwością przedłużenia

Zarobki: 115,65 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w przetwórni ryb takich jak dorsz, łosoś, makrela oraz sum
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie filetowanie i krojenie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w przetwórni rybnej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę przez 5 dni w tygodniu
  • stałe godziny pracy od 7 do 15.30
  • zatrudnienie od zaraz na co najmniej 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Kandydatów zapraszamy do wysyłania CV w języku polskim i angielskim ze zdjęciem oraz referencjami na adres:

anna@activeworkindenmark.eu z dopiskiem w tytule „Ryby Hirtshals”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/filetowanie-ryb-dania-praca-na-produkcji-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hirtshals/

ID ogłoszenia: 824593b2124e0e56

ilość wszystkich wyświetleń: 54, dzisiaj: 1