od 9,77€/godz brutto.

Oferta pracy w Austrii dla kobiet na produkcji Wieselburg

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Wieselburg
  • Opublikowany: 14 października 2013 22:48

Zakład produkujący części samochodowe z Wieselburga poszukuje kobiet do prac przy linii produkcyjnej. Oferta pracy w Austrii przy montażu lamp i reflektorów samochodowych.

Stanowisko: Pomocnik produkcji

Miejsce: Wieselburg, Austria

Wynagrodzenie: od 9,77€/godz brutto.

Zadania:

  • Praca na produkcji w branży samochodowej. Do zadań należeć będzie składanie – montaż oraz pakowanie lamp i reflektorów samochodowych na linii produkcyjnej.

Wymagamy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego- sprawdzana testem
  • precyzyjność, dobry wzrok,
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie zdolności manualnych
  • możliwość pracy zmianowej, odbywającej się też w nocy.

Dodatkowo mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy oraz własne auto.

Oferujemy:

  • umowę na austriackich warunkach
  • umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie w wysokości ok 1.400€ – 1.700€ netto
  • okres próbny ( pierwszy miesiąc) płatne: 9,77€/godz brutto. Następny już 10,68€ brutto. DO pensji dolicza się dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodzinach.
  • zamieszkanie na koszt pracownika. płatne do ok: 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Swoje kandydatury prosimy zgłaszać na poniższej stronie:

ID ogłoszenia: 404525babc292a77

ilość wszystkich wyświetleń: 2923, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Austrii dla kobiet na produkcji Wieselburg”

  1. Lukasz.K na 15 marca 2014 @ 10:23

    Witam.

    Mam na imię Łukasz lat 25 poszukuje pracy wraz z kolega Piotrkiem lat 26.

    Posiadamy doświadczenie przy pakowaniu które nabyliśmy pracując w zakładzie owocowym. Segregowanie, Załadunek, Rozładunek. Jesteśmy pracowici bez nałogów z prawem jazdy. Gotowi i chętni do pracy od zaraz. Największym problemem będzie język lecz myślę ze to kwestia czasu i zaufania. Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania to proszę pisać lub dzwonić na podany niżej adres kontaktowy. Pozdrawiam

    Kontak:

    Email: 17lukasz0688@wp.pl