do ustalenia

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy recyklingu sortowanie odpadów Worcester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Worcester
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 01:23

Sortownia odpadów prowadzi nabór pracowników do sortowania surowców przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik do sortowania odpadów

Miejsce pracy: Worcester, UK

Wynagrodzenie: przez pierwsze 13 tygodni obowiązuje stawka minimalna a następnie wynagrodzenie wzrośnie.

Obowiązki:

  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • aktualne przebywanie w UK
  • spostrzegawczość, zwinność, szybkość
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku
  • duża punktualność, przykładność
  • sumienność

Oferta:

  • praca w dni robocze w godzinach 16-22 – po okresie próbnym możliwość przejścia na rodziny poranne od 6 do 16
  • początkowo praca na okres próbny trwający 13 tygodni, następnie pracodawca samodzielnie podejmuje decyzję co do przedłużenia lub zakończenia umowy
  • nadgodziny możliwe są w soboty

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-sortowanie-smieci-bez-doswiadczenia-worcester/

ID ogłoszenia: 578553eadee65923