7,25 funtów za godzinę brutto

Oferta pracy w Anglii produkcja azjatykich dań gotowych od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 23 marca 2016 23:56

Producent azjatyckich dań gotowych poszukuje pracowników na produkcję od zaraz, do swojej fabryki w Londynie. Praca w Anglii dla Polaków z dobrym wynagrodzeniem oraz perspektywą rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 7,25 funtów/h.

Miejsce pracy: Londyn, UK.

Zadania pracownika:

  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • samodzielne gotowanie prostych zup;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • przygotowywanie i łączenie składników;
  • bieżące zadania zlecane przez kierownika.

Oczekiwania wobec pracownika:

  • język angielski podstawowy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • zachowywanie higieny osobistej;
  • umiejętność ścisłego trzymania się instrukcji;
  • doświadczenie na produkcji lub przy pracy na kuchni będzie atutem.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • zespół, w którym jest wielu Polaków;
  • podwyżki stawki podstawowej;
  • rzetelne przeszkolenie.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy:

parkroyal.japan.food@gmail.com

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-produkcji-zup-i-dodatkow-od-zaraz-w-londynie-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 70956f2b17400633

ilość wszystkich wyświetleń: 348, dzisiaj: 1