od 6,5 GBP za godzinę

Oferta pracy w Anglii od zaraz w fabryce na linii produkcyjnej Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 16 października 2014 01:09

Zakład produkujący metalowe części samochodowe poszukuje Polaków na linię produkcyjną przy pakowaniu. Zatrudnienie w Birmingham od zaraz również dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Birmingham

Zarobki: stawka podstawowa 6,5 GBP za godzinę, soboty, niedziele oraz godziny nocne od 22 do 6- płatne 1,5 stawki

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w fabryce części metalowych do samochodów.
  • Pierwszym etapem produkcji jest: zadanie układanie elementów na wieszaki.
  • Kolejnym będzie pakowanie towarów i wysyłanie lub wydawanie klientom.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od pań
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zasadzie on going
  • legalne zatrudnienie
  • uczciwe zarobki
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ngej/

ID ogłoszenia: 447543d7982d408f