10 - 14 GBP za godzinę brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji samochodów bez języka Swindon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Swindon
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 października 2016 19:01

Od zaraz poszukiwani są kandydaci do zatrudnienia w fabryce produkującej samochody ze Swindon. Praca w Anglii dla osób bez znajomości języka przy montażu aut.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Swindon, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 10 do 14 GBP za godzinę brutto w zależności od doświadczenia i znajomości języka

Liczba wakatów: 20

Opis stanowiska:

  • praca w pozycji stojącej na linii produkcyjnej nowego modelu samochodu
  • do zadań pracownika należy montaż elementów nadwozia aut- ręcznie lub przy użyciu elektronarzędzi i chwytaków hydraulicznych

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach montażowych
  • umiejętność pracy z użyciem elektronarzędzi
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pożądane są osoby z wykształceniem kierunkowym mechanicznym
  • pracowitość i efektywność
  • zdolność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wysoką pensję wypłacaną co tydzień
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • perspektywę stałej pracy na warunkach brytyjskich z dodatkami socjalnymi oraz gwarancją opłacania składek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres: red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 10/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-produkcji-samochodow-od-zaraz-fabryka-swindon-uk/

ID ogłoszenia: 37457f258d3ee894