10,00 - 14,00 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji samochodów bez języka Swindon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Swindon
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 02:48

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Anglii na produkcji samochodów. Zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości w fabryce ze Swindon przy montażu elementów nadwozia pojazdów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Swindon, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 10 do 14 GBP na godzinę brutto, w zależności od poziomu języka oraz doświadczenia

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce samochodów w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej
  • zadaniem pracownika będzie montaż przy taśmie części nadwozia aut
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała czynności ręcznie, przy użyciu elektoronarzędzi lub chwytaków hydraulicznych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie na produkcji, zwłaszcza pojazdów
  • wydajność i pracowitość
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • mile widziane doświadczenie zawodowe – mechanik
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, jednak bardziej liczą się kwalifikacje

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • stałą pracę na warunkach angielskich
  • opłacanie składek oraz pakiet świadczeń

Aplikacja:

Kandydatów do pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dopiskiem „Produkcja samochodów Swindon 02/17″ na adres:

emial: red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-produkcji-samochodow-bez-jezyka-na-montazu-w-swindon-uk/

ID ogłoszenia: 972588fdc5582cf9

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji samochodów bez języka Swindon”

  1. witek.pawlowski na 1 lutego 2017 @ 10:28

    Jestem bardzo zainteresowany stala praca w Panstwa Firmie .
    Moje wykształcenie – kierowca – mechanik .
    Przepracowalem 8 lat w zakładzie mechanicznym .
    Mam doswiadczenie w poslugiwaniu roznego rodzaju narzedziami .
    Jestem sumienny , punktualny , pracowity ktory dba o stanowisko pracy .
    Swoje obowiazki zawsze staram sie wykonac jak najlepiej .
    nr. tel. – 07404860666
    email. – witek.pawlowski@tlen.pl

  2. witek.pawlowski na 2 lutego 2017 @ 12:19

    Jestem bardzo zainteresowany stałą pracą w Państwa Firmie.
    Moje wykształcenie – kierowca – mechanik.
    Przepracowałem 8 lat w zakładzie mechanicznym i mam doświadczenie z różnego rodzaju narzędziami .Jestem sumienny , dokładny , pracowity dbam o narzędzia i stanowisko pracy .
    Swoje obowiązki zawsze wykonuję jak najlepiej .
    nr. tel. 07404860666
    witek.pawlowski@tlen.pl