7,90 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy pakowaniu czekoladek Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 27 marca 2014 23:58

Pilnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko pakowacza w fabryce czekoladek. Praca w Anglii w Luton przy pakowaniu, kontroli jakości dostępna od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy pakowaniu

Lokalizacja: Luton

Termin: od zaraz

Zarobki: 7,90 GBP/h brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować zgodnie z zasadami BHP.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy sortowaniu, kontrolowaniu jakości oraz pakowaniu spełniających warunki czekoladek do pudełek.
  • Od pracownika wymagać się będzie pilnowania ciągłości produkcji, obsługiwanie linii produkcyjnej oraz dbanie o czystość w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • wolność od nałogów
  • doświadczenie w pracy w gastronomii, na produkcji lub przy żywności
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Anglii
  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz

Oferta:

  • pomoc przy relokacji
  • pracodawca zapewnia liczne szkolenia
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek emerytalnych

Aplikacja:
Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń!
adres e-mail: uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferty-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-produkcja-w-luton/

ID ogłoszenia: 64453343f0a95475

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji przy pakowaniu czekoladek Luton”

  1. odrazu moge jechac mieszkalem w canadzie wiec dogadam sie na pewno chce zamieszkac w angli na stalo prosze o kontakt na mojego maila mariuszpasek14@interia.pl dziekuje

  2. Witam.
    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Pracowaliśmy już w Anglii na podobnym stanowisku. Nasz wiek to 25 i 26 lat.

    Proszę o kontakt: szematowicz.mateusz@op.pl

    Dziękuję i pozdrawiam.

  3. Witam serdecznie.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Mamy już doświadczenie, pracowaliśmy na podobnych stanowiskach.
    W jednej firmie przy pakowaniu sałatek, w innej przy obróbce i pakowaniu drobiu. Mój chłopak także w chłodni na eksporcie.
    Posiadam prawo jazdy kat.B oraz oboje potrafimy się porozumiewać w sposób komunikatywny w języku angielskim, mój chłopak w stopniu podstawowym także w języku Niemieckim.
    Jesteśmy sumienni i zaangażowani, nie boimy się ciężkiej pracy. Bardzo zależy nam na wspólnym wyjeździe.
    Proszę o kontakt :
    512 643 398
    gosia.michalak93@wp.pl

  4. Witam Serdecznie razem z moją dziewczyną szukamy pracy za granica ! Nie boimy sie pracy fizycznej oraz nadgodzin ! Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym ! Znajomość przepisów BHP ! Jesteśmy w wieku 20 i 22 lata ! Żadne z nas nie pali i nie pije prowadzimy sportowy trym życia !! prosze o kontakt na email bądź pod nr tel 665-332-721 !

  5. 2 osoby chętne do pracy, para, pracowici, chłopak zna angielski, mamy auto, oboje prawo jazdy, do pracy od już
    anbata@wp.pl