do ustalenia

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków Wellingborough

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 1 września 2014 02:22

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta z Wellingborough dla Polaków przy etykietowaniu produktów. Znajomość języka jest wymagana.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Wellingborough
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony jest odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków. Pracownik będzie się również zajmował etykietowaniem produktów.

Wymagania:
- poszukiwani kandydaci, którzy mogą wyjechać do pracy od zaraz
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
- przyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem
- język angielski w stopniu podstawowym
- możliwość pracy na zmiany i weekendy

Oferujemy:
- pracę dwuzmianową (6-14; 14-22)
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w soboty
- zatrudnienie na pół etatu bez doświadczenia
- oferujemy dobre warunki pracownicze
- gwarantujemy miłą atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-pakowaniu-kosmetykow-wellingborough/

ID ogłoszenia: 68754039aa875f68

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków Wellingborough”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy, mogę wyjechać od zaraz, jestem dyspozycyjna, posiadam własny samochód i prawo jazdy. Przyjadę własnym samochodem. Proszę o kontakt: sylwus.7@poczta.onet.pl

  2. Paulina Karczmarek na 1 września 2014 @ 20:10

    Witamy
    Jesteśmy parą osób bardzo zainteresowanych pańswta ofertą pracy.
    Jesteśmy osobami bardzo pracowitymi , ambinymi, dyspozycyjni od zaraz na czas nie określony. Znajomość języka angielskiego dobra , prawo jazdy kat.B numery sofie.
    Numer tel +48500608811 e-mail aneta.wenerska@onet.pl

    Serdecznie pozdrawiamy

  3. Ja również jestem zainteresowana tą ofertą pracy , Proszę o kontakt marlenaplatek@wp.pl

  4. Cristoforo7 na 1 września 2014 @ 23:39

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą. Jestem osobą niesłyszącą. Znam język angielski poziom podstawowy i język międzynarodowy migowy (ISL).
    Obecnie pracuję przy pakowaniu tabletek obsługuje maszyny do pakowania.
    Jestem wysportowany i silny uprawiam piłkę wyczynowo. Bardzo szybko się uczę.
    Wystarczy mi raz pokazać lub napisać i wiem o co chodzi. Jestem osobą czystą nie palę i nie piję alkoholu. Mam 22 lata. Mój adres mailowy: kristec8@gmail.com

    Pozdrawiam

  5. Mam na imię Żaneta i mam 21 lat .Szukam pracy za granią z
    partnerem (24 lata).
    Jesteśmy pracowitymi i odpowiedzialnymi osobami , więc ciężka praca
    nie jest dla nas przeszkodą.
    Potrafimy pracować w zespole .Oboje nie mamy skłonności do
    jakichkolwiek nałogów
    Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej . Dlatego jesteśmy
    dyspozycyjni .
    tel:725721534
    e-mail: zanetalipiec@tlen.pl