6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na produkcji w pakowalni owoców od zaraz Rochester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Rochester
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 23:14

Możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Anglii w Pakowalni owoców. Zatrudnienie od zaraz w Rochester przy linii produkcyjnej w Pakowalni owoców dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce: Rochester, Anglia

Pensja: 6,31 GBP/h

Zadania:

  • Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie będą mieli za zadanie pakować owoce na linii produkcyjnej.

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności- praca w różnych godzinach
  • samodzielnej organizacji zamieszkania lub zakwaterowania w hrabstwie Kent

Oferujemy:

  • pensję w wysokości 6,31 GBP/h

Aplikacja:
Prosimy wysyłać CV na adres: jobs@pro-force.co.uk
Lub telefonicznie: 01227 730 349

źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/6425-poszukujemy-pracownikow-pakowalni-rochester-hoo

ID ogłoszenia: 47052791295ce3a0

ilość wszystkich wyświetleń: 2868, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na produkcji w pakowalni owoców od zaraz Rochester”

  1. Wraz z chłopakiem jestesmy bardzo zainteresowani ofertą. PRACOWICI OBOJE I GOTOWI

    PROSZE O INFORMACJE NA NUMER +48 507-810-243