8,50 GBP brutto za godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja samochodów bez znajomości języka Swindon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Swindon
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 14:30

Poszukiwani pracownicy na produkcję samochodów w Swindon od zaraz. Praca w Anglii bez znajomości języka dla Polaków, polega na montażu części nadwozia przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 8,50 funtów za godzinę.

Lokalizacja: Anglia, Swindon.

Opis stanowiska pracy:
Zadania na tym stanowisku polegały będą na montażu części nadwozia samochodowego przy taśmie produkcyjnej. Praca wykonywana będzie ręcznie lub za pomocą specjalnych narzędzi (elektronarzędzia, chwytaki hydrauliczne), w zależności od rodzaju montowanych podzespołów.

Wymagania na stanowisku:

  • umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych;
  • plusem będzie wykształcenie mechaniczne lub doświadczenie w podobnej pracy;
  • znajomość języka jest mile widziana;
  • umiejętność wydajnej pracy;
  • szybkość w działaniu;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • odpowiedzialność.

Gwarantujemy:

  • dobre zarobki;
  • wypłaty na konto co tydzień;
  • stabilną umowę o pracę na angielskich zasadach;
  • wsparcie w znalezieniu mieszkanie niedaleko zakładu pracy;
  • pomocną i towarzyską załogę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres:

red-dot@gmx.co.uk

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja samochodów Swindon 03/16″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/swindon-od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-montazu-samochodow-bez-znajomosci-jezyka-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 81356cc4fa29a45f

ilość wszystkich wyświetleń: 819, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja samochodów bez znajomości języka Swindon”

  1. Mateusz96 na 3 marca 2016 @ 11:25

    Witam. Jestem zainteresowany tą praca i jestem gotowy wyjechac w każdej chwili. Szybko się ucze. Prosze o kontakt
    Nr telefonu: 506440691