6,70 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii magazyn z ubraniami Farnworth od zaraz bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Farnworth
  • Opublikowany: 23 września 2015 23:46

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy do pracy w Anglii na magazynie. Ogłoszenie w Farnworth przy pakowaniu odzieży i biżuterii bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Farnworth
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Wszystkie prace wykonywane są na magazynie z biżuterią i odzieżą. Pracownik zajmuje się pakowaniem towarów oraz naklejaniem kodów na opakowania.

Wymagania:
- odpowiedzialne podejście do zadań
- doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
- start już od zaraz
- zatrudniamy osoby przebywające w Anglii
- zdolność do pracy zmianowej
- umiejętne zarządzanie czasem
- zmotywowanie do działania

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę
- zatrudnienie zmianowe ( I zmiana: 8-17 od poniedziałku do czwartku w piątki od 8 do 16; II zmiana 10-19 poniedziałek-czwartek natomiast piątki od 10 do 18)
- zapewniamy dobrą stawkę godzinową
- przyjazną atmosferę
- wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: adam.jankowski@heads-uk.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowacz-na-magazynie-z-odzieza-anglia-praca-bez-jezyka-od-zaraz-farnworth/

ID ogłoszenia: 449560311706fbf3