159 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii pakowanie łososia od zaraz bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2015 01:57

Od zaraz poszukujemy pracowników do pakowania łososia w przetwórni ze Stavanger. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Stavanger

Liczba wakatów: 3

Termin: od zaraz

Zarobki: 159 NOK brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się porcjowanie, ważeniem i pakowaniem łososia.
  • Odpowiednio ułożone kawałki należy umieścić w maszynie pakującej.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • chęć pracy w nadliczbowych godzinach
  • niezbędne jest wykształcenie o profilu gastronomicznym lub staż pracy w fabryce na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • duża motywacja
  • uczciwość
  • sumienność
  • możliwość pilnego wyjazdu do pracy w Norwegii

Oferta:

  • umowa z agencją pośrednictwa pracy
  • zapewnione lokum płatne tygodniowo 1000 NOK
  • zapewniona praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrabiania nadgodzin
  • pomoc przy wszelkich formalnościach

Aplikacja:
Na zgłoszenia mailowe czekamy pod adresem: biuro@workingservice.pl

Prosimy zatytułować wiadomość: „Norwegia praca na produkcji Stavanger”, oraz załączyć CV i zdjęcie.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lososia-stavanger-2015/

ID ogłoszenia: 4635517014437bdb