do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Szwecji przy recyklingu bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:35

Firma zajmująca się recyklingiem szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Ogłoszenie ze Sztokholmu przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 016/10/Szwecja

Zadania:
Zadani wykonywane są przy taśmie i polegają na sortowaniu odpadów. Wszystkie czynności wykonywane są ręcznie.

Wymagania:
- dobre zdrowie i siła fizyczna
- zależy nam na kandydatach zorganizowanych
- szybkie dostosowanie się do panujących warunków
- przestrzeganie zasad BHP
- staranność, odpowiedzialność, punktualność
- możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:
- miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika)
- przejazd z Polski do Szwecji
- pomoc w pierwszych dniach pobytu
- 3 miesięczny okres próbny, po którym istnieje możliwość przedłużenia umowy
- start już od zaraz
- podniesienie swoich kwalifikacji
- najlepszym pracownikom zaoferujemy awans
- strój roboczy jest zapewniony

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: scandiworkers@email.com z tematem:016/10/Szwecja.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-przy-recyklingu-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 8645609d4d63da51