do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie pakowanie, zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 03:06

Poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko magazynier. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu, rozładunku i załadunku, zbieraniu zamówień dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie wszelkich prac związanych z praca magazyniera.
  • Do zadań należeć będą prace fizyczne np: rozładunek i załadunek, sortowanie i przenoszenie palet.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień korzystając ze skanera elektronicznego
  • Obowiązkiem pracownika będzie przygotowywanie paczek do wysyłki, utrzymywanie porządki w części socjalnej i magazynowej.

Oczekujemy:

  • obowiązkowo: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca przeprowadzenie swobodnej rozmowy
  • poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka samodzielność, sumienność, rzetelność
  • pracowitość, chęć do podjęcia pracy
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjazdu do Niemiec własnym autem

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy przygotowaniu dokumentów potrzebnych w procesie aplikacji, znalezieniu zamieszkania,
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy na stałe

Aplikacja:
Wszystkich spełniających powyższe wymogi prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
mondi-Polska.134137@poczta.startpraca.pl
Uwaga ogłoszenie wyłącznie dla osób znających język niemiecki

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-magazynier-niemcy-id202510.html

ID ogłoszenia: 16052c753cb3f02e

5 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie pakowanie, zbieranie zamówień”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą mam 21 lat szukam pilnie pracy mój nr tel..797232738

  2. Witam. Mam na imie Piotr. 20 lat. Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy. Pracowalem jako magazynier w Londynie. Jezyk angielski komunikatywny. Nie boje sie nowych wyzwan. Jestem gotowy na wyjazd w kazdej chwili. Licze na kontakt z Panstwa strony . 503 658 362

  3. Witam. Jestesmy para (23 i 24lata). Chetnie podejmiemy prace za granica. Oboje pracowalismy kilka lat w Wielkiej Brytanii. Chlopak posiada 6-cio letnie doswiadczenie w pracy jako picker/packer na magazynie. Oboje plynnie poslugujemy sie jezykiem angielskim. Jestesmy gotowi wyjechac w kazdej chwili w kazdym podanym przez panstwa terminie. Pozdrawiamy.
    Kontakt:
    OLA 884211405
    Krystian 788128418
    lub na adres email: nevermind69@tlen.pl

  4. Witam mam 22lat mój szwagier 33lat jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz szybko przyswajamy wiedze jesteśmy wysportowani w dobrej kondycji fizycznej.Prosimy o kontakt pod numer 694173344

  5. Witam
    Razem z koleżankami jesteśmy zainteresowane podjeciem pracy w Państwa firmie. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji w niemczech. Pracowałysmy w rhenus logistyk w Einsenach zbieranie zamówień.
    Posiadamy własny transport.
    Pozdrawiamy Zuzia , Kasia, Basia tel 507602174