135 DKK brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Danii od zaraz bez języka Kopenhaga sortowanie warzyw

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:10

Zatrudnimy od zaraz osoby do fizycznej pracy w Danii. Poszukujemy pracowników do sortowania warzyw w Kopenhadze, bez znajomości języka. Przewidujemy dobre wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce pracy: Dania, Kopenhaga.

Stawka godzinowa: 135 DKK/h.

Numer referencyjny: 005/04/Dania.

Opis stanowiska:
praca ma charakter fizyczny i polega na sortowaniu warzyw przy taśmie produkcyjnej. Zadania są wykonywane w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • brak poważnych chorób;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość pracy w szybkim tempie;
  • optymistyczne podejście do pracy.

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • duńską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w połowie opłacone przez pracodawcę;
  • nowe doświadczenia, możliwość nauki nowych rzeczy;
  • miły i przyjazny zespół;
  • przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji pod adres:

scandiworkers@email.com

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-warzyw-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 8355706473cc2c6a

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Danii od zaraz bez języka Kopenhaga sortowanie warzyw”

  1. jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt +48506674523