6,50 GBP /h brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie pakowanie ubrań Shirebrook

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:30

Producent sportowej odzieży z Shirebrook poszukuje pracowników na magazyn. Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu, zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Shirebrook, Wielka Brytania

Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie z odzieżą.
  • Pracownik będzie mia za zadanie sortować ubrania, odpowiednio układać je na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie odpowiednie metkowanie ubrań oraz montowanie do każdej sztuki zabezpieczeń antykradzieżowych w formie klipsów lub stiketów.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona również do zbierania i pakowania zamówień.
  • Inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmiany – także w weekendy
  • tężyzna fizyczna
  • komunikatywność, miła aparycja
  • zdolność do bezkonfliktowej współpracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • gotowość do wyjazdu na okres 12 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę zmianową
  • płatny urlop – liczba dni zgodna z Brytyjskim prawem pracy
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz przejazdu
  • pracę na 12 miesięcy

Aplikacja:
Wiadomość z CV w języku angielskim prosimy przesłać na poniżej podany adres:

veronika.misejova@thebestconnection.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-magazynie-z-ubraniami-sportowymi-przy-pakowaniu-shirebrook/

ID ogłoszenia: 2554e7c3c8280d9