7,31 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie Preston

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Preston
  • Opublikowany: 23 października 2014 00:44

Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie w Preston dla pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Preston

Zarobki: 7,31 GBP/h, nadgodziny oraz soboty płatne dodatkowo nawet do 9,47 GBP/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na hali magazynowej w charakterze pracownika fizycznego wiązać się będzie z pracami porządkowymi na hali.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek i załadunek pakowanie towaru oraz inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Osoba zatrudniona zobowiązana jest do wykonywana swoich zadań zgodnie z przepisami BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • obowiązkowa sprawność fizyczna na dobrym poziomie
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat plus możliwa duża ilość nadgodzin
  • pierwsza umowa na okres 3 miesięcy później możliwość przedłużenia
  • zapewniony pełne ubranie dla pracowników
  • wsparcie z przygotowaniem i zebraniem odpowiednich dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV należy skierować na adres:
englishofficework@o2.pl

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-przy-rozladunku-bez-znajomosci-jezyka-preston-uk/

ID ogłoszenia: 31154482daa261d3

2 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie Preston”

  1. UWAGA!!! na tą ofertę i inne pod tym e-mailem. Przelewa się pieniądze za busa a wyjazdu nie ma. Telefon po wpłacie pieniędzy nie odpowiada!!!
    NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ PANU PIOTROWI MUSIAŁ!!!
    OSTRZEGAM ZOSTALIŚMY OSZUKANI PRZEZ TEGO PANA, KTÓRY KONTAKTOWAŁ SIĘ WŁAŚNIE Z TEGO E-MAILA.

  2. wcześniej tak on się nazywał a teraz może podawać się za kogo innego bo już kilka ofert znależliśmy z tym emailem i z numerem takim samym tak że nie dajcie sie oszukać tej ofercie