18500 SEK miesięcznie brutto

Od zaraz Szwecja praca sezonowa pakowanie owoców bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2015 01:44

Dam sezonową pracę w Szwecji na produkcji przy pakowaniu i sortowaniu owoców. Zatrudnienie w Göteborgu od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji – pakowacz

Lokalizacja: Göteborg, Szwecja

Wynagrodzenie: 18500 SEK miesięcznie brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • Stanowisko będzie wymagało ręcznego sortowania owoców egzotycznych na taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik wykonuje zadania fizyczne związane z pakowaniem owoców do skrzynek i przygotowywaniem do wysyłki zgodnie z zamówieniem sklepów wielkopowierzchniowych.
  • Praca odbywa się na hali produkcyjnej w temperaturze ok. 4 stopni Celsjusza.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie aktualnej książeczki wydanej ze stacji sanitarno-epidemiologicznej
  • gotowość do wyjazdu minimum na 3 miesiące

Oferujemy:

  • praca tymczasowa na ok. 3 miesiące za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • wsparcie z formalnościami oraz kwestiami organizacyjnymi
  • dobre zarobki
  • możliwość podejmowania godzin dodatkowych
  • zorganizowana kwatera w cenie ok 3500 SEK od osoby za miesiąc lub w osobnym pokoju za 5000 SEK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail na adres:

  • scandiworkers@email.com

z dopiskiem: „pakowanie Goeteborg 05/15”

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/sezonowa-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-owocow-bez-jezyka-od-zaraz-goteborg/

ID ogłoszenia: 865555a5f539e1bb