128,60 SEK za godzinę brutto

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji przynęt Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:00

Chętnie zatrudnimy od zaraz Polaków bez znajomości języka w Sztokholmie na produkcji przynęt. Ogłoszenie pracy w Szwecji przy pakowaniu oraz ozdabianiu woblerów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 128,60 SEK brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej przynęty wędkarskie
  • zadaniem pracownika będzie montaż haków i kotwiczek oraz ozdabianie woblerów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości, pakowanie artykułów oraz nanoszenie poprawek

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zręczność i pracowitość
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność szybkiej pracy
  • brak spóźnień
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta
  • konkurencyjne zarobki
  • legalne zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsformedlingen@swedenmail.com

Umowa zostanie podpisana w oddziale agencji w Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-szwecji-od-zaraz-produkcja-przynet-sztokholm/

ID ogłoszenia: 74958fe6a6c8a4a4