26000 SEK/m-c brutto

Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka Göteborg na magazynie drogeryjnym

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:05

Oferta pracy w Szwecji na magazynie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Od zaraz chętnie zatrudnimy w hurtowni drogeryjnej z Göteborga na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Göteborga, Szwecja

Pensja: 26000 SEK za miesiąc brutto

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem artykułów na paletach
  • do zadań pracownika będzie należało przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie produktów na magazynie
  • inne zlecone obowiązki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • zdolność adaptacji do nowych warunków
  • status osoby niekaranej
  • pełna samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do podwyższania kwalifikacji

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • niedrogie zamieszkanie w cenie 2500 SEK miesięcznie
  • pracę na cały etat
  • możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • pracę od zaraz w oparciu o legalną umowę
  • zatrudnienie na pół roku
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja prac na magazynie drogeryjnym, Göteborg 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-goteborg/

ID ogłoszenia: 681599604130a02d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka Göteborg na magazynie drogeryjnym”

  1. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta posiadam doświadczenie na magazynie. Mam 25 lat posiadam personalny numer oraz tymczasowy dowód szwedzki mieszkam w okolicach goteborga i posiadam prawo jazdy kategorii b . Bardzo proszę o kontakt pod numerem . 0735508649