167 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii pakowanie ciastek dla par bez znajomości języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:13

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia dla par w zakładzie z Fredrikstad przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na obsługiwaniu linii produkcyjnej po wcześniejszym przeszkoleniu
  • zadaniem pracownika będzie również układanie ciastek w stosy oraz umieszczanie w urządzeniu paczkującym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre nastawienie
  • znajomość zasad przy pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • kompleksowe szkolenia
  • zatrudnienie na 3 miesiące poprzez agencję
  • pomoc w sprawach formalnych
  • miejsce do zamieszkania blisko pracy zapewnione odpłatnie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń z z CV w języku angielskim na adres e-mail:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr2/008/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-fredrikstad-dla-par/

ID ogłoszenia: 9675995fdd4a9b17