160-180 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków bez języka Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Baerum
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 01:41

Propozycja podjęcia zatrudnienia w fabryce z Baerum. Od zaraz praca w Norwegii na linii produkcyjnej kosmetyków skierowana do osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem płatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownika na produkcji

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: około 160 -180 NOK na godzinę brutto, stawka jest zależna od kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy taśmie na produkcji kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie m.in. ustawianie pustych opakowań do napełnienia, pakowanie gotowych produktów oraz etykietowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny także za kontrolę jakości oraz prace na magazynie

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • bezkonfliktowość
  • status osoby niekaranej
  • posiadanie doświadczenia na produkcji w pakowaniu, sortowaniu lub pracach magazynowych
  • konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie własne auto

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz dodatki na mieszkanie
  • szansę na stałe zatrudnienie po odbyciu okresu próbnego
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 NOK, potrącane z wypłaty
  • dobrą atmosferę w zespole, składającym się również z Polaków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia z CV oraz podaniem numeru referencyjnego „nw/002/17″ należy wysyłać na adres:

norwayworker@europe.com

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-dla-par-baerum/

ID ogłoszenia: 2085877fd572b9ce

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków bez języka Baerum”

  1. Witam

    Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy oraz wyjazdem od zaraz. Prosimy o kontakt .