175 NOK brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez języka w fabryce na produkcji elektroniki Ski

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ski
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 6 marca 2015 01:53

Aktualnie oferujemy pracę w Norwegii na linii produkcyjnej przy montażu elektroniki. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Ski bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji elektroniki

Miejsce zatrudnienia: Ski, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto za godzinę

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie przydzielony do wykonywania zadań polegających na montażu części przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracodawca przydziela stanowisko odpowiadające za konkretny etap produkcji.
  • Zadania wykonywane będą manualnie.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie ostatecznej kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od marca 2015
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zręczność, zdolność manualna
  • zdolność do pracy w zespole
  • duża dokładność, sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • szybkość, spryt
  • doświadczenie w pracy przy montażu elektroniki lub przynajmniej średnie wykształcenie elektryczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • wysokie stawki godzinowe
  • liczne dodatki i premie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji