1640 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie słodyczy bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:31

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Dreźnie przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Pensja: 1640 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce słodyczy polegająca na pakowaniu ciastek i wafelków
  • zadaniem pracownika będzie także kontrola jakości wyrobów
  • czynności będą wykonywane zgodnie z regulaminem oraz przepisami BHP

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • brak spóźnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • kultura osobista i schludność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wysokie zarobki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wsparcie w procesie adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com

z dopiskiem „pakowanie-slodyczy/05/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-drezno-2017/

ID ogłoszenia: 591590b688923f48