11,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Dortmundzie osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu na linii produkcyjnej luksusowych czekoladek do wytłoczek
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:

  • możliwość zastosowania się do surowych przepisów BHP oraz pracy w odzieży ochronnej
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość zrobienia płatnych badań na miejscu
  • samodyscyplina
  • umiejętność pracy na czas

Oferujemy:

  • zamieszkanie, którego koszt częściowo pokrywa pracodawca – pracownik płaci tylko 125 euro miesięcznie
  • ubrania robocze
  • system motywacyjny
  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz możliwością stałej pracy dla najlepszych
  • zaplecze socjalne
  • szkolenia dla pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie-pralin09/17″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-dortmund/

ID ogłoszenia: 11859cfc03dbfc45