1680 euro brutto miesięcznie

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf produkcja AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 02:42

Oferta pracy w Niemczech na produkcji dużego sprzętu AGD możliwa od zaraz. Fabryka z Düsseldorfu zatrudni kandydatów bez znajomości języka przy montażu części na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownika na produkcji

Miejsce: Düsseldorf

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1680 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie montaż i łączenie elementów dużego AGD na jednym z etapów produkcji sprzętu
  • czynności wykonywane są z użyciem różnego rodzaju narzędzi

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy na różnych zmianach
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • zdolności manualne
  • brak problemów związanych ze zdrowiem
  • dokładność i staranność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zapewnione odpłatnie mieszkanie na miejscu w cenie 250 euro za miesiąc
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubrania robocze
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf. Imię, nazwisko”

W wiadomości prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-produkcja-agd-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 63586640db5c87a