8,80 Euro za godzinę brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka Ingolstadt na produkcji foteli samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Inglostadt
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 23:10

Fabryka foteli samochodowych przyjmie osoby do pracy w Niemczech na produkcję od zaraz. Zatrudnienie możliwe również bez znajomości języka w Ingolstadt. Zapewniamy zakwaterowanie oraz pomoc we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 8,80 euro za godzinę.

Lokalizacja: Inglostadt, Niemcy.

Zadania:

  • montaż elementów siedzenia zgodnie z wytycznymi;
  • pakowanie towaru;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na produkcji;
  • sprawności manualnej;
  • zdolności technicznych;
  • gotowości do wyjazdu od zaraz;
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • odpowiedzialność;
  • niezawodność;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • przejrzysty system wynagrodzeń;
  • pracę na trzy zmiany;
  • zakwaterowanie płatne;
  • pomoc w załatwianiu formalności;
  • szkolenie wstępne.

Aplikacja:

Prosimy wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się na poniższej stronie internetowej:

infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji/niemcy-ingolstadt/12569952

Konieczne jest dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-foteli-samochodowych/

ID ogłoszenia: 59656a3f39009f1e

ilość wszystkich wyświetleń: 716, dzisiaj: 1