do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu na produkcji bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 19 marca 2015 01:05

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję spożywczą przy pakowaniu i kontroli jakości. Oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji spożywczej

Miejsce pracy: Holandia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na produkcji spożywczej przy pakowaniu wyrobów.
  • Zadaniem będzie przede wszystkim przeprowadzanie kontroli jakości produktów i pakowanie.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz na 2 miesiące
  • preferujemy kandydatów młodych, dopiero wchodzących na rynek pracy
  • energiczność, duża motywacja, optymizm
  • posiadanie ważnych dokumentów
  • konto bankowe

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • pracodawca zapewnia przejazdy pomiędzy pracą a miejscem zamieszkania
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii oraz pomoc we wszelkich problematycznych kwestiach
  • oferta aktualna jest od zaraz

Aplikacja:
Uwaga: Pracodawca może zorganizować płatny przejazd do Holandii z wybranych województw – Lubuskie, Śląskie, Dolnośliąskie oraz Opolskie

Wiadomość z CV prosimy skierować na adres: pollux.czestochowa@pollux-international.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-przy-pakowaniu-spozywczym-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 6505509b37e4f187

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu na produkcji bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana na czas nieokreślony .Posiadam książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych Tel. kon.664244847