do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii bez znajomosci języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Vlijmen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2016 03:20

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Vlijmen od zaraz na produkcji kosmetyków przy linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Vlijmen, Holandia

Liczba wakatów: 5

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie produkującym różnego rodzaju kosmetyki: dezodoranty, szampony, odżywki, kremy, lakiery, itp
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ustawianie na taśmie pustych pojemników oraz po napełnieniu nakładanie zakrętek
  • wyrywkowa kontrola jakości
  • inne zadania jak pakowanie i etykietowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na 13 tygodni
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania i ubezpieczenia oferowanego przez agencję pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-vlijmen/

ID ogłoszenia: 5945792a13be82c9