9,30 euro za godzinę brutto

Od zaraz praca w Holandii bez języka na produkcji pizzy w Venlo dla studentów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:42

Fabryka dań gotowych poszukuje studentów i uczniów na produkcję pizzy mrożonej od zaraz w Venlo. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto.

Miejsce pracy: Venlo, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • smarowanie blatów do pizzy;
  • nakładanie na nie danego farszu;
  • foliowanie;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie;
  • zachowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna umiejętność języka niemieckiego;
  • status studenta lub ucznia;
  • wykształcenie średnie;
  • dostosowywanie się do przepisów BHP i procedur w zakładzie;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna.

Gwarantujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • miejsce zamieszkania i rekompensata jego kosztów dla osób poniżej 23 roku życia;
  • co roku wystawiane „jarografy” aby odzyskać podatek;
  • wypłata co tydzień.

Dla aplikujących:
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do składania aplikacji poprzez poniższy link:

Ze względu na duże zainteresowanie, informujemy że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-pizzy-bez-jezyka-od-zaraz-venlo-dla-studentow-i-uczniow/

ID ogłoszenia: 55256b4923888ee3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii bez języka na produkcji pizzy w Venlo dla studentów”

  1. Witam

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jeżeli to aktualne to proszę o kontakt pod nr.telefonu: 782291580 lub na adres e-mail: ewapeschke@outlook.com
    Pozdrawiam