stawki wiekowe

Od zaraz praca w Holandii bez języka dla par na magazynie Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Waalwijk
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2014 00:21

Magazyn z Waalwijk poszukuje pilnie pracowników do zbierania zamówień i pakowania. Oferta pracy w Holandii od zaraz dla par bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Waalwijk

Zarobki: według stawek wiekowych (poniżej stawka w euro brutto) -

  1. 18 lat: 3,93
  2. 19 lat: 4,53
  3. 20 lat: 5,31
  4. 21 lat: 6,26
  5. 22 lata: 7,34
  6. 23 oraz więcej: 8,63

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień zgodnie z listą.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie, pakowanie produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu na pół roku i gotowość do przedłużenia pracy do 3,5 roku
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziany numer SOFI
  • zaletą będzie możliwość przyjechania do pracy w Niemczech własnym samochodem
  • dyspozycyjność godzinowa, możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • zorganizowane płatne zakwaterowanie, koszt tygodniowy to 86,45 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie płatne w wysokości 18,90 euro tygodniowo
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca na pół roku z możliwością przedłużenia umowy do 3,5 roku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Holandia@eurowork.net.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: Pracownik magazynu

źródło: http://www.praca4u.net/oferta-rowniez-dla-par-pracownik-magazynu-zbieranie-z-id244054.html

ID ogłoszenia: 901542c642c7c367

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii bez języka dla par na magazynie Waalwijk”

  1. Witamy serdecznie,
    Jesteśmy parą po 25 lat. Jesteśmy pracowici, sumienni, szybko uczymy się nowych rzeczy oraz planujemy wyjazd na dłuższy okres czasu (lub na stałe).
    Nie mamy żadnych zobowiązań. Posiadamy własny samochód, prawo jazdy oraz dużo zapału do pracy.
    Interesuje nas praca „gdziekolwiek” za granicą (niemcy, holandia, anglia, hiszpania itp.)
    Gotowość do wyjazdu w ciągu 3-5 dni.
    Prosimy o kontakt pod nr 788 513 518