125 DKK/h brutto

Od zaraz praca w Danii bez znajomości języka na magazynie spożywczym 2017 Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2017 18:50

Możliwość podjęcia pracy w Danii 2017 od zaraz na stanowisku komisjonera. Zatrudnimy na magazynie żywności z Kopenhagi pracowników bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie, komisjoner

Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 125 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni spożywczej z artykułami suchymi
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego i wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem dostaw oraz utrzymywaniem porządku na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na osiąganie wysokich wyników
  • brak spóźnień
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • legalną pracę z okresem próbnym oraz opcją przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • opiekę rezydenta
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania aplikacji z CV na adres e-mail:

Sikker@execs.com

W tytule należy wpisać „skr/39/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-magazynie-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 56759b282755056f