2500-4000zł netto

Od zaraz praca w Czechach bez języka jako Monter foteli samochodowych 2018

  • Kraj: Czechy
  • Miasto: Kvasiny
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 03:08

Od zaraz możliwa legalna praca w Czechach przy produkcji foteli samochodowych w fabryce z Kvasin. Oferta adresowana również do osób bez znajomości języków obcych.

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER FOTELI SAMOCHODOWYCH
Miasto: Kvasiny, Czeska Republika
Ilość miejsc: 5

Szukasz pracy? Daj nam znać o sobie! Aktualnie szukamy zaradnych kandydatów do pracy w Czeskiej Republice przy montażu foteli samochodowych dla marek Skoda oraz Seat blisko polskiej granicy! Jeżeli jesteś z Nysy i okolic masz możliwość codziennego dojazdu do pracy* a jeżeli mieszkasz dalej to opłacimy Ci zakwaterowanie oraz transport na miejsce! Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV. Pamiętaj – ilość miejsc ograniczona!

Opis stanowiska pracy:
• montaż foteli samochodowych oraz inne zadania zależnie od zapotrzebowania pracodawcy
• współpraca z przełożonym
• wizualna kontrola jakości gotowych foteli wg. instrukcji kontroli jakości
• zgłaszanie błędów przełożonym
• kontrola jakości materiałów przygotowanych do montażu
• praca przy zachowaniu najwyższej jakości
Nasza oferta:
• bezpłatny transport i zakwaterowanie
• czyste, nowoczesne miejsce pracy
• nowoczesna kantyna z możliwością wyboru z trzech ciepłych dań
• bony żywnościowe o wartości 70 CZK/dzień
• środki ochrony indywidualnej
• bonusy wydajnościowe
• dodatki za pracę w święta, na popołudniowe zmiany oraz nocki
• dodatek za 4-brygadówkę 3000 CZK
• dodatkowy bonus 1400 CZK
• bonus za pełną miesięczną obecność 1200 CZK
• bonus za pełną tygodniową obecność 200 CZK
• letni bonus (20% z podstawy)
• bonus zimowy (od 20 do 100% podstawowego wynagrodzenia, zależnie od stażu pracy)
• możliwość pobierania zaliczki
• wynagrodzenie całkowite do maksymalnie 4000 zł netto w pierwszym miesiącu.

Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 537 601 610 lub o przesłanie CV na adres: beata.swirk@express-people.com.

ID ogłoszenia: 67858f5d1b9d3f8c

ilość wszystkich wyświetleń: 63, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: skexpres
  • Zarejestrowany od: 18 kwietnia 2017

Inne przedmioty dodane przez skexpres

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez skexpres »