220-260 GBP/tydzień

Od zaraz praca w Anglii na produkcji sera dla kobiet przy taśmie Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 marca 2015 23:28

Możliwość podjęcia pracy w Anglii w fabryce na produkcji serów śródziemnomorskich. Zatrudnienie w Londynie (Neasden) dla kobiet przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sera

Zarobki: 220-260 GBP/tydzień

Miasto: Londyn – Neasden, Wembley

Oferta skierowana jest wyłącznie dla pań do 45 roku życia.

Obowiązki:

  • Praca w dużym przedsiębiorstwie na produkcji serów śródziemnomorskich.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie produkcji, pakowanie, przenoszenie paczek – do 15 kg.

Oczekujemy:

  • posiadanie NIN
  • aktualne zamieszkanie w okolicach NW10
  • siła fizyczna – brak problemów z przeniesieniem paczek ważących do 15 kilogramów
  • duża odpowiedzialność, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prostą komunikację – rozumienie poleceń, umiejętność odpowiedzenia
  • rzetelność, sumienność
  • samodzielność

Oferujemy:

  • prace dla kobiety do 45 roku życia
  • zatrudnienie na przejrzystych zasadach
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 15/17 oraz w soboty od 8 do 13
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:

Prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV w języku angielskim na adres: ewa@milkys.co.uk

ID ogłoszenia: 61655018d81d70d8

ilość wszystkich wyświetleń: 1138, dzisiaj: 2