173 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia 2017 na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2017 19:06

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia 2017 w fabryce z Oslo dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Aktualna praca w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 173 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań pomocniczych przy produkcji opakowań kartonowych
  • praca będzie polegała na obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się cięciem i składaniem arkuszy oraz kontrolą jakości

Wymagania:

  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
  • odpowiedzialność i sumienność
  • preferowane osoby z doświadczeniem lub wykształceniem poligraficznym
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zatrudnienie poprzez agencję na 3 miesiące z zakwaterowaniem za 2500 NOK
  • możliwość przedłużenia współpracy bezpośrednio z pracodawcą
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • odprowadzanie podatków i składek przez pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 1559b27cfe27d94