167 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia dla par pakowanie ciastek bez znajomości języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 01:10

Aktualne ogłoszenie z Fredrikstad dla pary bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz możliwa praca w Norwegii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2 (rekrutacja uzupełniająca)

Wynagrodzenie: 167 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na układaniu ciastek po 10 sztuk i wkładaniu ich do urządzenia paczkującego
  • zadaniem pracownika będzie obsługa taśmociągu oraz kontrola jakości wyrobów
  • wszelkie czynności wykonywane są w odzieży ochronnej zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia lub średnie wykształcenie gastronomiczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość przepisów ISO 2200 oraz HACCP
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania niedaleko pracy płatne, koszt potrącany z wynagrodzenia
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • umowa z agencją na 8 tygodni z możliwością przedłużenia
  • ubrania robocze
  • pomoc w załatwianiu dokumentów i formalności, w tym tłumaczeń

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV po angielsku na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/077/2016.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-i-bez-jezyka-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 70558496e7dba1cc